Gönderen / 3 Temmuz 2011 Pazar / 6 Comments / , , , ,

Dergi Kapakları: Temmuz 2011


Yaz ha geldi, ha gelmedi diye üç aydır bir kulağımız meteorolojide olsa da dergi kapaklarına çoktaan geldi. Vogue Türkiye'nin kapağında ilk kez bir erkek var yanlış hatırlamıyorsam. Bu ay dergi raflarına Dree Hemingway ve Jon Kortajarena'nın kaşları damga vuracak gibi görünüyor. Vogue American'ın ise kapağında bir türlü büyümüş gibi görünemeyen Emma Watson var. Yok Emma, dudağına ciğer gibi ruj sürsen de ufak bir kız çocuğusun gözümüzde.


Gisele Bündchen bu ay hem Vogue Brazil ve Vogue Australia'nın kapağında neredeyse iki farklı insan gibi yer alıyor. 


Tülin Şahin her zamanki güzelliğiyle Marie Claire'in, Kıvanç Tatlıtuğ da çok konuşulan bir çekim sonrasında Elle'in kapağında. Kıvanç Tatlıtığ çekiminin kamera arkası fotoşrafları için tık tık: Kıvanç Tatlıtuğ Elle Kapak Çekimi Kamera Arkası


All Dergisi'nin kapağı geçen ay nasıl "Beni alll, beni alll." diye bağırıyorsa bu ay tam tersi olmuş. Cıvıl cıvıl bir yaz dergisi için simsiyah giyinmiş bir Gülşen ı ıh, olmamış. Cosmopolitan da bu ay Sulukule Özel sayısı yayınlamış gibi görünüyor.


Bence dünyanın ennn güzel kadınlarından biri olan, Claudia Schiffer İngiliz Harper's Bazaar'a, esmerlerin kraliçesi Penelope Cruz da GQ İspanya'ya kapak olmuş. Bu güzellikler de bize kapak olsun. Bunlar kadınsa biz neyiz?


Amerika'nın dream girlleri bu ay kapakları süslüyor. Katy Perry "Katy's Kisses" sütyeniyle Rolling Stone'u, Blake Lively de her zamanki güzelliğyle Glamour'un kapağında. Blake Lively'nin öyle süper pozları var ki bu sayıda, ayrı bir post yapacağım o fotoğrafları. Niye kapağı böyle yavan yapmışlar hiç anlayamadım.Elle bu ay ağır topları toplamış. Elle Belçika da Naomi Campbell  boğum boğum kollarıyla, Elle Portekiz'de Gwyneth Paltrow 550 senedir ortadan ayırdığı saçlarıyla yer almış. Gwyneth Paltrow yazarken bile uykum geliyor, Portekiz'de olsam hayatta almazdım bu sayıyı. Ya da masal kitabı olarak komşunun çocuğuna hediye ederdim.
Share This Post :
Tags : , , , ,

6 yorum:

Adsız dedi ki...

rihannaya da çingene muamelesi yaptın ya, yuuuhh!

Postpolitiek dedi ki...

O ruj ile Emma'nin kombinasyona hic olmamis.

Pinkfreud dedi ki...

Rihanna'ya değil kapaktaki fosforlu renk cümbüşüne dedim onu. Ama tabii Rihanna'nın da bu upuzun kızıl saçlarını hafif apaçi işi bulduğumu kabul ediyorum. 10 sene sonra başta kendisi hepimiz çok güleceğiz bu haline. Ben şimdiden gülüorum hatta :)

Adsız dedi ki...

valla rihanna yorumuna koptum, çok doğru demişsin. ille de roman, aay pardon rihanna olcak diye bir şey yok.

Adsız dedi ki...

Pinkfreud'a katılıyorum rihanna konusunda.Çok bozdu önünü alamadık.O ilk çıktığı tavuk kafalı halini çok özlüyorum.
Ama emma büyüdü ya bildiğin freud.Taş gibi hatun oldu.
Neyse ben teşekkür edecektim.Mükemmelsin ya seni okumadan dergi almıyorum.
Güne seninle başlıyorum bildiğin.O da saat öğleden sonra 3 suları oluyor :D
Neyse mükemmelsin.Bir de bir ara Eminem'in dövmelerine el atsan tam süper olacak.

Nehir dedi ki...

Rihannalı Cosmopolitan'ın Amerika kapağı çok hoş. Türkiye kapağı gerçekten basit olmuş. Hem Rihanna'nın saçlarını seviyorum ama upuzun olmasın, What's My Name ve California King Bed kliplerinde çok güzel görünüyor.

Emma'ya bu tarzlar gitmiyor. Çocukluğunu bilirdik onun.

Elle bomba gibi.

Rolling Stone Katy'yi koymuş tamam da daha aykırı birşey beklerdim.

All dergisini sevemedim sevemeyeceğim :/

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar