Gönderen / 25 Temmuz 2011 Pazartesi / 4 Comments / , , , ,

Bella'nın Gelinliği

Ne kadar burun kıvırsak da, mırın kırın etsek de inkar edilemeyecek bir Twilight gerçeği var. Kitapları, filmleri, oyuncularının en ufak bir bakışları, her şeyleri olay oldu bu kitap dizisinin. Hadi bunu anlayabiliyorum, ortada bir aşk hikayesi var, bu her zaman ilgi çeker de Justin Bieber'in bu kadar olay yaratmasını anlayamıyorum. Neyse, konumuza dönelim.


Serinin yeni filmi The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 Amerika'yla aynı anda, 18 Kasım 2011 tarihinde vizyona girecek. Ve bu filmde gençleri peşinden sürükleyen, kitleleri kendine hayran bırakan Edward Cullen ve Bella Swan çifti evleniyorlarmış! İşte bizi ilgilendiren konu da tam burada devreye giriyor: Bella Swan'ın gelinliği.


Filmin fragmanından gördüğümüz üzere çiftimiz evleniyorlar bu filmde. Gelinlik elbette sır gibi saklanıyor, fragmanda da tam olarak gösterilmiyor. Fakat filmin yapımcıları biraz da çıkan dedikoduları yalanlamak, biraz da izleyicilerin ağzına bir parmak bal çalmak için tasarımcıyı açıklamışlar: Carolina Herrera. Gönül isterdi ki bir Alexander McQueen olsun, bir Karl Lagerfeld'in özel tasarımı olsun ama olmadı. Gerçi serinin bir filmini izleyerek gördüğüm üzere Carolina Herrera'nın çizgisi Bella'nın stiline tam uyuyor.


Fragmandan seçebildiğim kadarıyla sade bir topuz ve işlemeli bir tokayla tutturulmuş duvağı olacak. Kitap ve filmleri hiç bilmiyor olsam da içine en ufak bir moda kırıntısı karışınca meraktan çatlıyorum işte. Şimdi işin yoksa 18 Kasım'a kadar bütün kitapları oku, filmleri izle ki, gelinliği sinemada görebil.


Bu da çiftimizin davetiyesi, tam Türk işi olmuş. Acaba altında ana baba adları da yazıyor mu?
Share This Post :
Tags : , , , ,

4 yorum:

Adsız dedi ki...

bence düz olcak

Adsız dedi ki...

Ne okican kitabını ya boşver.Ben sana özet geçerim.Ergen bella edwardı seviyor bir tane de kurt var ona da yazıyor ama kime kaysam derdine düşüyor.Sonra edwardı seçiyor ve evleniyorlar.Bu yani olay.Gelinliğin altına converse giyerse şaşırma bu arada.

CherrybLossomgirL dedi ki...

of benim de gelinlik seçme telaşım var, bu post bana sıkıntılarımı hatırlattı... gelinliği de merak ettim:)

Nerissaa dedi ki...

Kitapları muhakkak okumalısın çok iyiler :)
Gelinlik ve davetiye en merak ettiğim şeydi. Fragmanı izlememiştim meraktan çatlamak için. Davetiye çok tatlı :)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar