Gönderen / 17 Haziran 2011 Cuma / 5 Comments / , , , , , , , , , , ,

Makarna Salatası - 5


Desperate Housewives'ın hiç de desperate olmayan yıldızı Eva Longria işaret dili öğrenmeye başlamış. Bir çok sağır ve dilsiz hayranı olduğunu belirterek,kendi yazdığı yemek kitabı "Eva's Kitchen"dan daha iyi faydalanmaları için bu dili öğrenmeye başlamış. Vay anasını, millette ne ünlüler var, bizdekiler de bir anaokulu açıp yüzlerce basın mensubunu peşinden sürüklerler.


Angelina Jolie'nin Louis Vuitton'un "Core Values" kampanyası için verdiği pozlardan ilki basına düştü. Çıplak ayaklı Angelina bu çekimlere çocuklarından dört tanesini de yanında getirmiş. Yuh! Kampanyanın diğer fotoğrafları nasıl olacak bilemiyorum ama bu kare bana inanılmaz yapay geldi. Bilerek mi öyle yağlı boya efekti vermişler bilemiyorum da, bizim sahildeki portre çizen yeteneksiz amcanın elinden çıkmış gibi duruyor.


Kendisine The Royal Sister demeyi uygun gördüğüm Kate Middleton'ın fazla solaryum yemiş kardeşi Pippa Middleton sevgilisi Alex Loudon'dan ayrılmış. E tabi kraliyete girince beğenmez oldu avamları haspam. Kara kız Pippa bu aralar Northumberland dükünün oğluyla pek sıkı fıkıymış. Middleton ailesi resmen 21. yüzyılda kraliyet ortamında fink atıyorlar. Kıskanmamak elde değil.


Lady GaGa yorulmak bilmiyor! Fırından taze taze yeni klip çıktı. The Edge of Glory şarkısının klibini sundu bizlere. Şarkıyı pek sevmediğimden klibi de pek beğenmedim. Bir Judas, bir Bad Romance'ı gördükten sonra acayip sönük geldi. Şarkı dandik, klip dandik, bir tek Lady GaGa şahane. O da onun her zamanki hali. Klipteki giysileri Gianni Versace'nin son koleksiyonundan. Şu şarkıyı, klibi gördükçe fenalık basıyor. Yıl 1993 resmen. Gideyim de biraz Judas izleyip kendime geleyim.


Bir doğum haberiyle de bitirelim bu postu. Natalie Portman nihayet doğurdu! Black Swan filminin koreografı (koreografın yazılışına Google'dan baktım evet) nişanlısı Benjamin Millepied'den olma, Natalie Portman'dan olma bir erkek çocuk dünyaya geldi geçtiğimiz gün. İsmi henüz açıklanmadı bebeğin. Bu kadın biraz fazla hamile kalmadı mı ya? Oscarlarda karnı burnundaydı, senesi geldi anca doğurdu. 
--
Bendeki haberler şimdilik bu kadar. Siz de gördüğünüz, duyduğunuz, ilginizi çeken haberleri ister mail, ister mesaj, ister yorum olarak bırakın. Aman hiçbir şeyden eksik kalmayalım :)
Share This Post :
Tags : , , , , , , , , , , ,

5 yorum:

Koray Caner dedi ki...

Uu beğendim bu salatayı! :)

Halktan Biri dedi ki...

1 tabak daha lütfen. ;)

Adsız dedi ki...

blake lively stil incelemesi istiyoruzzz lütfen

Judy Abbott dedi ki...

ahahah ben de Natalie için aynı şeyi düşündüm, ne kadar uzun hamile kaldı, yazık yaw:)

Wasp dedi ki...

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lmt79oMv5J1qe9wzuo1_500.jpg
Natalie Portman ve bebeği :)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar