Gönderen / 13 Haziran 2011 Pazartesi / 7 Comments / , , , ,

Lily Allen Evlendi


Düğün sezonunu resmi olarak açmış bulunuyoruz. İngiliz bıcırık Lily Allen 11 Haziran 2011'de Cranham/İngiletere'de Sam Cooper ile evlendi.


Lily Allen'ın gelinliği Karl Lagerfeld'in elinden çıkma. Vay be biz koca aday adayı bile bulamazken elalem Karl Lagerfeld imzalı gelinlikler giyiyor. Zaten gelinliğim bir Chanel, bir Alexander McQueen, bir Elie Saab olmadıktan sonra evde kalayım daha iyi.


Lily Allen ve Karl Lagerfeld geçtiğimiz Mart ayında Paris Moda Haftası'nda tanışmışlar. Chanel defilesi öncesi Karl Lagerfeld ile tanışıp gelinlik hakkında görüşmelere başlamışlar.


Lily Allen gibi bir İngiliz çıtırı niye böyle bufalo gibi şişmiş diye merak edenler için söylemeden geçemeyeceğim, Lily Allen hamile olabilirmiş. Geçtiğimiz aylarda da bebeğini kaybetmişti zaten, yeniden hamile olma ihtimali oldukça yüksek diyolla.

Sorun Bende Değil Sende diye kitabı olan biri olarak, It's Not Me, It's You diye albümü olan Lily Allen ile kardeş, hiç olmadı uzaktan akraba, elti falan sayılabiliriz bence. En sevdiğim Lily Allen şarkısıyla veda edip kendisine mutluluklar diliyorum.

Share This Post :
Tags : , , , ,

7 yorum:

Adsız dedi ki...

gelinlik chanel olmasa çok kötü derdim de şimdi chanele kötü dersem çarpılırım.

Adsız dedi ki...

elin ünlü lily sinin bile buldugu erkege bak biz bence hiç heveslenmeyelim yakışıklılara..

Adsız dedi ki...

ya ama bu lily allen daha iyi bir şeyler beklerdim hayal kırıklığı oldu

Adsız dedi ki...

gelinlik felaket ya :(

NehirGündüz dedi ki...

Gelinlik biraz özenti olmuş. Ona yakışmamış zaten biraz toplu birisi.

Damat damada benzese çok sakil kalmış :D Salak Lily ben olsaydım Mark Ronson'ı kafeslemiştim aşsldkfjkd :D

zec dedi ki...

Blogladın beni blogunla kopamıyorum bi türlü. Tüm yazdıklarını okumaya yemin etmiş gibiyim. Bu arada bu kızımızı yeni şişkolamış haliyle, benden başka Ayşe Özyılmazel'e benzeten yok mu acep? Saygılars

Beril CO dedi ki...

Mahalle arası kiralık gelinliklerden olmuş.Üzüldüm yani güzel kızdı davula perde örtmüş gibi duruyor :D

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar