Gönderen / 24 Haziran 2011 Cuma / 11 Comments / ,

Kemal Doğulu'nun Yeni Albümü

Geçen gece Kemal Doğulu'nun evine davetliydik yeni albümünü dinlemek üzere. 


Fotoğraf makinem nanaykente doğru hızla yol aldığı için pek verimli fotoğraflar elde edemedim ama olsun, elimden geldiğince bi şeyler görüntülemeye çalıştım.


Yeni albümden önce Kemal Doğulu'dan bahsetmek istiyorum biraz. Kendisini ne kadar tanıyor, takip ediyorsunuz bilemem ama ben hastası oldum. Acayip kültürlü, hoşsohbet, vizyonu geniş bir insan. Sabaha kadar karşında konuşsun, otur dinle, o derece. 


Aslında yemekleri Instagram'da paylaşmıştım, şurada gördüğünüz üzere ama bir de bloga da koyalım bu nefis suşileri. Benim pek aram olmasa da gayet rengarenk, iştah açıcı görünüyorlardı. Yiyenler parmaklarını yalıyorlardı ama şahsi kanaatim bir kebabın yerini tutmaz, tutamaz. Viva la et, viva la iskender.


Kemal Doğulu'nun yeni maxi single'ı 3 şarkıdan oluşuyor. Şu an ne isimlerini, ne konseptini paylaşamıyorum ne yazık ki ama duymanız, görmeniz lazımdı. Of of :) Kemal Doğulu'nun sosyal medyaya, fanlarıyla sürekli iletişim halinde olmaya ne kadar önem verdiğini herkes az çok biliyordur. Yeni albümündeki şarkıların sözlerini, şarkıların isimlerini, albüm kapağına varana kadar bir çok şeyi ilk kez Twitter, Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde açıklıyor Kemal Doğulu. Para verip kendi adına tweet yazdıran ünlülere tokat gibi geliyordur herhalde. 


Yedik, içtik, güldük, eğlendik, bol bol fotoğraf çekildik ama keşke siz de yeni albümdeki şarkıları da duyabilseydiniz. Bir kaç haftaya o da olacak, merak etmeyin. O gece orada olan daha önceden tanıdığım, tanımadığım, başta Kemal Doğulu ve Seda olmak üzere herkese teşekkürler.
--
Bu gecenin öncesinde Koray Caner 'le moda kahinini dinlemeye gittik hiç üşenmeyip. Biraz daha üşenmezsem onun postu da bi kaç güne yazarım. Bu gecenin devamında olanları ise sadece Koray bilecek :))

Share This Post :
Tags : ,

11 yorum:

Adsız dedi ki...

bir yerdeyi tek geçerim :)

Koray Caner dedi ki...

açıklıyorum.. açıklıyorum.. aaaa çıııık laaa - dur kızım vurma vurma tamam

:))

Pinkfreud dedi ki...

Ahaha açıkla açıkla :p

Guz dedi ki...

sen neden yoksun resimlerde :) sarkilari merak ettim,sanslisin.opucukler!

Pinkfreud dedi ki...

Ben çektiğim için yokum :)) Bi de zaten poz vermeyi pek beceremediğimden sevmiyorum, çekmek daha eğlenceli :)

Guz dedi ki...

Kendine haksizlik etme :)

rahat yazar dedi ki...

Hande Yener'e çektiği ve yönettiği kliplerde iyi iş çıkarıyor o kesin.

Seda Öztürk dedi ki...

ben teşekkür ederim geldiğin için ;)

mintyesili.blogspot.com dedi ki...

"bir yerde" çok güzel bir şarkıydı, hatta cd'sini alıp defalarca dinlemiştim.
Ama bir kere k.d yi bir restoranda arkadaşlarıyla gördüm, fazla laubali geldi. Bilmiyorum.
Pınar

Pinkfreud dedi ki...

Uzaktan öyle gelmiştir. Hangimiz arkadaşlarımızla dışarı çıktığımızda hazırolda oturuyoruz sanki, tabii ki şakalaşıp gülmüşlerdir. Tanısanız hiç öyle gelmez :)

mintyesili.blogspot.com dedi ki...

evt kabul ediyorum. Benim de arkadaşlarımla dışarı çıkıp yüksek sesli konuşup, şımarıklık yaptığım günler olmuştur.
Kdnin sesi güzel. Bence o alana yoğunlaşması kendisi için daha iyi olur. zaten trde kaliteli pop müzik bulmak gerçekten zor.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar