Gönderen / 9 Haziran 2011 Perşembe / 3 Comments / , ,

January Jones Hamile!

Mad Men'in nemrut güzeli January Jones'un hamile olduğu dedikoduları zaten dolanıyordu, artık karnını da saklamamaya karar vermiş.


Bebeğin babasının kim olduğu henüz bilinmiyor. Önce bebeğin babasının January Jones'un rol aldığı X Men: First Class filminin yönetmeni Matthew Vaughn'ın olduğu iddia edildi. Fakat sonradan açıkladılar ki sette gayet iyi bir ilişkileri varmış ama bu dedikodu yalanmış. Yaa Betty sen Donald Drapercığıma çok çektirdin, böyle arkandan konuşurlar işte.


Mad Men'in 5. sezon çekimlerine de bugün yarın başlanacakmış. January Jones yazarlara hamile olduğu bilgisini vermiş ve yeni sezonda karnını gizleme yoluna mı girecekleri, yoksa bir kaç bölüm rol almayacak mı henüz belli değilmiş. Umarım bir kaç bölüm rol vermeme yolunu tercih ederler, çünkü How I Met Your Mother'da dizinin oyuncuları gerçek hayatta hamile kaldıklarında o şişen karınlarını dizide göstermemek için binlece saçma yol izlemişlerdi. Bu tür ucuz şeyleri Mad Men'e hiç yakıştıramam.

Ulan Betty, zaten 1.5 senede 12 bölüm seçiyorsunuz, hamileliğini denk getirmeyi beceremedin mi sarı çıyan?
Share This Post :
Tags : , ,

3 yorum:

Selen dedi ki...

aaa ne zaman hamile kaldılar nasıl sakladılar yaa. ulan mal gibi izlemişim bütün diziyi, hiçbişeyden haberim yok

Pinkfreud dedi ki...

Lily ve Robin geçen sezon hamilelerdi. Sürekli ya oturuyorlardı, ya da karınlarının oraya çanta falan geliyordu, bir şeylerle kapatıyorlardı, korkunçtu :)

Adsız dedi ki...

katılıyorum , aradaki boşluğa denk getirseymiş:) ben betty'nin hikayesini merak ettiğim için onu mutlaka görmek istiyordum 5.sezonda.bir çözüm bulsunlar lütfen :)
ayşe

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar