Gönderen / 27 Mayıs 2011 Cuma / 4 Comments / , , , , ,

Etkinlik Önerileri - 1

Aylarca montlarla gezdik, üşüdük kalın çoraplarımızı giydik. Ama yine de yılmadık. Şimdi sandaletleri giyip, elbiseleri kuşanıp gezip tozma vaktidir a dostlar!


İlk etkinliğimiz Freshtival. 28 Mayıs'da Maçka Küçükçiftlik Park'da , Miller sponsorluğunda gerçekleşen festivale bu sene Leftield, Can Bonomo gibi isimler katılıyor. Son anda gelen danıştay kararıyla etkinlikteki 24 yaş sınırı kalktı. 18 yaşını geçmişsen atla gel, çimenlere yayılalım. Başta Koray CanerStyle-Boom olmak üzere hepimiz ordayız bu Cumartesi.


Hemen önümüzdeki haftasonu ise yılın en sevdiğim etkinliklerinden biri olan Bebek Şenliği başlıyor. Bu sene 3-4-5 Haziran'da Bebek Parkı'nda olacak. Bütün gün DJ ler, müzikler, yemekler, güzel güzel tasarımlar ve tabii ki Bebek.


Vee kesinlikle kaçırılmaması gereken bir sergi. Bu sergide Vivienne Westwood'un en gözde tasarımlarını görecebileceksiniz. Sergi 26 Mayıs - 2 Haziran tariheri arasında Harvey Nichols'de ücretsiz olarak gidip görülebilir. Ben şahsen Naomi Campbell'ın Paris Moda Haftasında yere kapaklanmasına sebep olan ayakkabıyı görmek için sabırsızlanıyorum.


Aylardır gece gündüz gelmesini beklediğim konser. Bir aydan az bir süre kalınca içimde hafif hafif oynamalar da başladı. Henüz biletler tükenmedi, sıcak bir Haziran akşamında Amy Winehouse dinleyeceğimi düşündükçe sevinçten gözlerim doluyor. Bir de dünya gözüyle Lady GaGa'yı da gördük mü tamamdır. 
--
Şimdilik benim önerilerim bu kadar. Yazın gelmesiyle her gün 4-5 etkinlik çıkıyor ama benim bu ara favorilerim bunlar. Yine yazarım.
Share This Post :
Tags : , , , , ,

4 yorum:

Sam Scarlet dedi ki...

winehouseeee yeah yeah yeaaaaah!

New York Lover D. dedi ki...

Of yaaa Bebek Şenliğine ve Vivienne Westwood sergisine gitmek istiyoruuum, istiyoruuum! Ama ne yazık ki İzmir'de yaşıyorum! :(

rahat yazar dedi ki...

Ben de Efes Blog Yazarı olarak Freshtival'de görevliyim:) Görüşürz;)

Pinkfreud dedi ki...

Tamam görüşürüz :))

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar