Gönderen / 22 Mayıs 2011 Pazar / 10 Comments / , , ,

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi: Blake Lively & Leonardo Di Caprio

Geçen hafta Cannes'da lüx bir yatta birlikte görüntülendiklerinde "Yok canıııım arkadaştır onlar." dedim bu ikili için. Sanırım Leonardo Di Caprio'nun poğaçaya dönmüş koca kafasını Blake Lively'nin yanına yakıştıramadım.


Pudra pembesi Oxford'ları, yine aynı renk Chanel 2.55'iyle Blake Lively o gün çok şirin görünüyordu. Hala aralarında aşk olabileceğini görmezden gelip ayakkabıyla, çantayla ilgilenmeyi bırakmam gerekiyor galiba.


Veeee bugün yayınlanan bu fotoğraftan sonra artık bu aşkı sorgulamaya gerek kalmadı sanırım. Poğaça surat Leo kapmış kızımızı, damadımız olmuş. Yeni çift bugün İtalya'da Portofino'da el ele görüntülenmişler. Blake Lively'yi ne kadar sevsem de, bir zamanlar odamda dev boyutta Leonardo Di Caprio posteri olsa da bir eğreti, bi sevimsiz geldi bu çift gözüme. Bar Refaeli'nin ahını aldınız kızım, siz mutlu olamazsınız. Ayrılın bence.
Share This Post :
Tags : , , ,

10 yorum:

Adsız dedi ki...

ahahaha poğaça surat. bayıldım yorumuna :)

parafdaatarim dedi ki...

Oha şaka gibi çift yahu.

betty dedi ki...

"Bar Refaeli'nin ahını aldınız kızım, siz mutlu olamazsınız. Ayrılın bence." yorumu harika olmuş. :) Blake ne kadar güzel de olsa, Blake-Leonardo çifti çok uyumsuz görünüyor.

Adsız dedi ki...

el ele değiller ki. ha artık sevgililer orası belli.

Adsız dedi ki...

ayrı ayrı ikiside harika insanlarken birlikte zeki alasya metin akpınar gibi olmuşlar bence. dediğin çok doğru bar'ı üzdüler mutlu olamazlar.

Adsız dedi ki...

ben geçici görüyorum bu aşkı...blake daha iyilerine layık derrmişim:D

ilgiyeihtiyacımvarlan dedi ki...

ne kadar modern ve centilmen bir erkek olsam da, blake i bulsam insan gibi şeyetmem. o derece!

Adsız dedi ki...

Böhüü ağladım ağlicam. Bilmiyorum eski mi yeni mi ama şu America's Sweetheart Blake.. Nasıl üstesinden ge.. Neyse.

http://www.hotcelebshome.com/2011/06/01/blake-lively-personal-nude-pictures-nsfw/

Adsız dedi ki...

Şükür gerçek değilmişler. Zaten Blake'in yapacağı şey değil bu. Bir heyecan atıldım hemen buraya. Özür dilerim, önceki yorumumu hiç dikkate alma.

medik dedi ki...

ben bu kıza cidden bayılıyorum hele oyunculuğuna ama blake bu nasıl çıkar böle peynir sarısı adamla bencede sen black livelysin büyük düşün

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar