Gönderen / 22 Nisan 2011 Cuma / No comments / , , , , , ,

Makarna Salatası - 3

Uzun süredir makarna salatasını yazmayı boşlayınca vereceğim haberler de biraz eskidi. İdare ediverin.


Rihanna, Rolling Stone dergisinin Nisan ayı kapağı olmuş. Bu fotoğraf çekimini "Rihanna hiç olmadığı kadar açıldı." haberiyle vermişler. Ben bu kızı bir kere bile adam akıllı giyinik görmedim, ne açılması? Şikayet ediyorum sanılmasın, şu güzelliği saklaması günah zaten. Dergi hikayesinin devamı için tık tık.


Starbucks'ın bahar ürünleri piyasaya çıktı. Sanki beni düşünüp de tasarlamışlar pembiş pembiş. Lakin fiyatlar biraz uçmuş. Sol baştaki pembeli beyazlı minik termos 45 TL'idi. Bu tür termosları üzerime dökülür diye korkup kullanamadığım için, dolap süsleyecek bir şeye 45 lira vermeyi fazla bulduğumdan almadım.


Kate Moss Vogue Paris'in Mayıs sayısının kapağı oldu. Sanırım bu ve önümüzdeki ay oldukça konuşacağız bu olayı. 
P.S.: 6 Euro'luk dergiyi Türkiye'de 38 TL'ye satmak neyin kafası hiç anlayamıyorum.


Bloglarımız açılmış duyduğuma göre. Seneler önce DNS ayarı değiştirdiğimden hangi site açık, hangisi kapalı bilemiyorum ama aldığım haberlere göre, uzun bürokratik engeller aşılmış ve artık bloglarımız herkesin erişimine açıkmış.

Şimdilik benden bu kadar. Hepinizi XoXo.
(Gossip Girl'ün Türkçe dublajlı halinde XoXo'nun "hepinizi çokçok öptüm" olarak söylenmesi niyeyse acayip komik geldi.

Çokçok öptüm.
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

Hiç yorum yok:

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar