Gönderen / 2 Nisan 2011 Cumartesi / 3 Comments / , , , , , , ,

Makarna Salatası - 2

Şu sıralar o kadaaaaaaaar yoğunum ki bilgisayarı açma tuşuna basıp, o açılana kadar bile bir sürü iş yapıyorum. Böyle olunca da bloga değil post girmek, login bile olmuyordum günlerdir. Bu akşam biraz dinlenme fırsatı bulup bir şeyler karalayayım dedim.


Kitabımın 7. baskısı hızla tükenirken matbaadan 8. baskısı geldi taze taze. 7. baskıdan sadece bir kaç adet görebildim zaten kitapçılarda. Dilimi ısırıp, popomu kaşıyayım ki nazar değmesin :)


Son zamanların en gözde genç kızı Blake Lively bu hafta Las Vegas'da iki etkinlikte, iki ayrı kıyafet ile görüntülenmiş. Havaların ısınmasını fırsat bulup solaryuma girmiş galiba. Belki de fotoğraflardaki ışıktan dolayı öyle görünüyordur ama özellikle kırmızı elbiseli haliyle, biraz fazla bronzlaşmış gibi duruyor. Kıyafetlerine, ayakkabılarına, endamına denecek söz yok. Enfes.


Karl Lagerfeld, Diet Coke markası için üç adet kola şişesi tasarlamış. Şişelere, puantiyeli ve romantik Bernadette, işveli ve kıvrımlı Eleanor ile asi ve dramatik Irene isimleri verilmiş. Şişeler 2011'in Haziran ayında özel koleksiyoner kutusu ile satışa sunulacakmış. Türkiye'de satılıp satılmayacağı daha belli değilmiş. Yine bize fahiş fiyatlarla E-bay'de açık arttırma yolu gözlemek düşecek anlaşılan.


Blogger arkadaşımız Rengarengo, 1 Nisan için özel bir post hazırlamış. Postta ben ve diğer bir kaç bloggerın yapmış oldukları 1 Nisan şakaları var. Benimkini okuyup ne kadar şaka özürlüsü bir insan olduğumu görebilirsiniz. Post'un devamı için Rengarengo'nun bloguna tık tık.


Dizi dünyasından bir kaç haber verecek olursak;

* House bu sezon verdiği uzun aralarla iyice can sıkıp kendinden soğuttu. En son 21 Mart'ta yeni bir bölüm yayınlandı ve bir sonraki bölümün Nisan ayının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyormuş. Yuh demek istiyorum.

* Her sene yeni sezonu yaz aylarının ortasında başlayan Mad Men'in 5. sezonu taaa 2012'nin başlarında yayınlanacakmış. House 1.5 ay yeni bölüm yayınlamadı diye söylenirken 1.5 sene sezon arası veren Mad Men'e ne denir bilemiyorum.

Şimdilik bendeki haberler bu kadar. Herkese keyifli haftasonları diliyorum :)
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

3 yorum:

Adsız dedi ki...

senin kitabın mı varrrrrr? hemde 8 baskı olmuş uzayda yaşıyorum ben galiba (:

Adsız dedi ki...

http://i54.tinypic.com/1zfrfj7.jpg

Sıradaki 'Makarna Salata'nda Blake'in yeni saç rengiyle ilgili bir yorumdur, eleştiridir bekliyoruz. Ünlülerin saçlarıyla ilgili bir postada hayır demeyiz tabii.. Seni seviyoruz Pelin, moda blogundan hala sıkılmamış olmanı da ayrı takdir ediyorum şahsen.

Adsız dedi ki...

o kitabı sen mi yazdıııııın :O ?

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar