Gönderen / 15 Nisan 2011 Cuma / 4 Comments / , ,

Mad Sexy - January Jones


Dört sezon boyunca Mad Men'de, her göründüğü karede kendisini tokat manyağı yapma isteği uyandıran bir karakter canlandıran January Jones bu ay W dergisine kapak olmuş. Çok da güzel olmuş. 


Bir dönem dizisinde oynamasına rağmen, o atmosferde bile seksiliğini kaybetmeyen bir kadın January Jones. Ve rolünü o kadar güzel oynuyor ki, canlandırdığı karakter olan Betty Draper'dan ciddi ciddi nefret ediyorum. 


Dizide sürekli yüksek bel etekler, kabarık elbiseler, tek tip saç modeliyle izlemeye alışınca onun bu halini görünce ufak çaplı bir şok geçirdim. Güzel bir kadın olduğunu biliyordum da, artık rol ve gerçeği nasıl karıştırmışsam inanamadım gözlerime.


Don Draper bu cıbıl pozlarını görmesin valla, bacaklarını kırar senin Bettyciğim. 


Hayatta bu kadar mükemmel kadınlar varken, nefes almamın gereksiz olduğunu düşünüyorum bazen.


Bu kadar Mad Men, Don Draper falan demişken bu muhteşem diziyi bir kareyle analım istedim. Yeni sezonun 2012 de başlayacağını söylemiştim değil mi? Bu kara haberi hatırladıkça kalbim sıkışıyor sinirden. 

Fotoğrafların devamı için tık tık.

Share This Post :
Tags : , ,

4 yorum:

Adsız dedi ki...

kıskançlıktan götümü kesicem pelin. anonim oldum sinirden.

nles dedi ki...

Gördüğüm en seksi sarışın....

CMOS dedi ki...

çok seksi hakikaten posta saygımdan yaptığım bu yorumun ardından sadede geliyim kitabına övgüler yağdırmaya geldim=) Henüz bitmedi azıcık kaldı, geceleri okumaya fırsatım oluyor genellikle ve kıkırdamaktan ölüyorum annem uyanıyor kızım kime gülüyosun bu kadar? falan diyo o derece yani! Edebi değeri pek yok bunda herkes hemfikirdir ancak aynı dertten müzdarip olan başka bir insanın olduğunu muhteşem akıcı bir kitap okurken öğrenmek onun değerini arttırıyor bence tebrik ederim =)

gevher şehnaz dedi ki...

hollywood'un sıradışı sarışınlarından,özgün ve ciddiyet çok yakışıyor.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar