Gönderen / 23 Nisan 2011 Cumartesi / 8 Comments / , , , , , ,

Gossip Girl Kıyafetleri: 4x18

Uzuuuuuun bir aradan sonra nihayet yeni bir Gossip Girl bölümü yayınlandı. Konu olarak içerik beni pek tatmin etmese de, görsel açıdan oldukça güzel bir bölümdü. 

Her bölümden farklı olarak bu hafta bir parti ya da etkinlik olmadı. Ama yine de bir parti kadar şık oldukları bir fotoğraf çekiminde buluştu tüm ekip.


Serena bu fotoğraf çekimine siyah upuzun bir elbise ile geldi. (Sanki ordaydım.) Saçı bu sezon genel olarak korkunç görünse de bu bölümde harikaydı. 


Blair çekime asistan olarak katıldığı için pek süslenmemiş. Spoiler vermek gibi olmasın Chuck'ın çekimde onun yanında olmasını isterken ona sunduğu siyah elbise inanılmaz ötesiydi. Tabi Blair, Blair Waldorf'luğunu yaparak o elbiseyi giymeyip, Chuck ile birlikte poz vermedi.
Pijamaları ise yine her zamanki gibi saten ve işlemeli. 


Amerika'nın Firdevs Yöreoğlu'su, fedakar ana Lilly Bass'in başı beladan kurtulmasa da yine her zamanki gibi şık, her zamanki gibi elit.


Bu sezon Serena'ya bi haller oldu. Acayip rüküş giyiniyor. E tabi okul yok, iş yok. Öyle ortalarda geze geze kıro oldu çıktı. Büyüdü diye mi nedir, bi koyu renk giymeler, bi koca teyze gibi degaje yaka falan giymeler... Acayip işler valla.


Hayallerimin anneanne figürü CeCe uzun bir aradan sonra yine döndü diziye. Allahtan bu bölüm pek gıcıklık yapmadı. O yüzden şahane stiliyle blogumda yer almaya hak kazandı. Gıcık olsam koymazdım. Akıllı ol CeCe reis. Burası sönvaynın burda her şey gerçek!!!


Bi türlü ısınamadığım boynu bükük öksüz ReinaChuck'ı bırakıp Nate eziğine yamanmak gibi bir salaklık yaptığı halde, bu nefis şıklığı ve sade güzelliğini gözardı edemiyciğim.


Chuck ve kıyafetleri ile ilgili uzun uzadıya yorum yapmak yerine, kendisine Kıraç'tan "Endamın Yeter" şarkısını armağan ediyorum.


The ultimate köylü, Vanessa yine o koca kafası ve devasa takılarıyla fırladı bir yerlerden. Hürrem yüzüğü takmış resmen. Kıro.


Diziye bu bölüm dahil olan, Serena'nın kuzeni, teyze kızı Charlie'yi de pek sevdiğim söylenemez. Daha ilk bölümden büyük sonradan görmelikler yaparak, "İlerleyen bölümlerde bana çok gıcık olacaksınız kızım." der gibi bakıp durdu. 

Bir bölüm de böyle geçti gitti işte. Sezon finaline adım adım yaklaşırken gönül bir düğün, bir nişan olsun da havamız yerine gelsin istiyor. Sesimi duyun Gossip Girl yetkilileri!

Not: Bu bölümün fotoğrafları da gizemli kahraman Işıl'dan mail yolu ile geldi. Onun sayesinde habire görüntü almaya çalışmadan rahat rahat diziyi izler oldum. Oh valla.
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

8 yorum:

Adsız dedi ki...

şu vanessa malıyla ilgili daha geniş postlar yapsan da az havamızı bulsak. karakter ayrı iğrenç, kıyafetleri ayrı iğrenç

Wear A Smile! dedi ki...

öldüm gülmekten okurken yaa!! :)))))))
bu nasıl bir gözdür, nasıl bir analizdir??
firdevs yöreoğlu mu?? koca kafalı kıro mu?? :D
ama sonuna kadar haklısın, her kelimesine katılıyorum..

sevgiler

http://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

Bu hafta Gossip Girl Kıyafetleri köşen ayrı bi zevkli olmuş. Kıyafetlerin yanısıra olayları da yorumlamanı çok seviyorum.

Ness dedi ki...

Endamın yeter- chuck için yapılabilicek en mükemmel yorum :D

Adsız dedi ki...

Charlie'nin tarzını sevdim gibi.

Vanessa bohem olucam ben diye kasarken çok rüküş görünüyor. Tamam Brooklyn diyorsunuz West side diyorsunuz ama böyle de olmaz ki yani :D

Chuck her ne kadar 40 yaşındaki adamlar gibi giyinse de ona bu tarz yakışıyor. Son sezonda Chuck'ı beğendiğim söylenemez zaten.

Adsız dedi ki...

kıyafetleri harika yorumlamışsın ve chucka yaptıgın endamın yeter yorumun çok hoşuma gitti, kıyafetleri bir kenara bırakıp biraz diziden konuşalım diyorum son 2-3 bölüm olacak sanırım yorumların ne, neler olur sence?

Pinkfreud dedi ki...

Düğün bekliyorum artık ben. Chuck ve Blair birleşsin artık, yetti bu hasretlik :)

Adsız dedi ki...

serenaya endamin yeteri gondermen gerekirdi. ne giyse yakisiyo
:)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar