Gönderen / 27 Nisan 2011 Çarşamba / 9 Comments / , , ,

Bileğimin Üzerinde Yeriniz Var: Kısa Çorap Modası

İnsan benim gibi çırpı bacak olunca böyle çoraplara moraplara yöneliyor, kusura bakmayın artık. Bu sefer yaklaşık 2 senedir hastası olduğum, "Kıro derler ya giyemem ben." diye bir türlü giyemediğim kısa çoraplar, neyle, nasıl giyilir onu inceleyeceğiz.


Üstteki fotoğrafla -kısa çorap-dan kastımın ne olduğu herhalde anlaşılmıştır. Annem yıllarca giydiğim spor ayakkabının üzerine bile dantelli çorap giydirerek modası seneleeeer öncesinden belirlemiş aslında. Bakalım el kızı bu kısa çorapları neyle giyiyor.


Ayak bileklerim çubuk kraker kalınlığında olduğundan bu akım aslında benim için büyük kurtarıcı. Ama gel gelelim sadece bi kere giyebildim böyle. Böyle giyersem sanki herkes bana bakıcakmış gibi geliyo.


Çorabın da çok güzel ama o çantanın harikalığı ne? Hemen onu bana hediye et dolma bacak.


Bi ara da kalın topuk modasını incelemek lazım di mi?


Yok valla, bu ecnebi kızları hiç üşümüyor. Doncan kız hoplayıp zıplama, gir içeri.


Ya bence daha fazla yorum yapmadan kısa çorabı bu kızlar nasıl giyiyor onları koyayım sadece.

Bir nasıl giyilirin de sonuna geldik. Her post gibi bunu da "Kesin deniycem." diye düşünerek sonlandırırken aylarca üşenip giymeceğimden de adım gibi eminim.
Share This Post :
Tags : , , ,

9 yorum:

Adsız dedi ki...

oh ya bende utanıodum artık rahatça giyicem :)

Adsız dedi ki...

Bu modayı bence topuklular yerine babetler de uygulayabiliriz(topuklularla rahat edemeyeceğimiz bol koşturmalı günlerde) , güzel olacağına ve deneyeceğime inanıyorum:)

MaceraperesT dedi ki...

beren saat 1-2 ay önce bir ödül töreninde giymişti böyle. şık durmuştu bence.

Adsız dedi ki...

Bugün de yeni bir post görünce inanamadım. Bizim için bu kadar uğraşman gözlerimi yaşarttı sevgili gelmiş geçmiş en güzel moda blogunun sahibesi Pink. Hem örneklerini de öyle güzel, öyle özendirici seçmişsin ki koşa koşa gidip kendime bu modayı yakıştırıcam diye didindim.

Adsız dedi ki...

çorap olayı güzel de bence kesinlikle ama kesinlikle burnu açık olan bişeyle birlikte kullanılmamalı, kullanan derhal uyarılmalı :DD

Amane Misa dedi ki...

İyi, güzel, hoş ama hepsi güzel durmuyor bence ama o araba şeklindeki çantaya bayıldığımı söylemek isterimm :))

Adsız dedi ki...

bence William'ın düğünüyle ilgili bi post hazırla :)

Adsız dedi ki...

sondan 6. fotodaki ayakkabının (şu erkek ayakkabısı gibi olandan bi önceki ayakkabının) kıza 4 numara büyük olmasına ne diyosun :D
bu arada bence bu kısa corap olayı zaten çırpı bacak olayında güzel duruyo. ben şahsen kalın bacakta çok çirkin buluyorum. hatta bilekten bağlı ayakkabılar da kötü oluyor kalın bacağa. Rihanna ablamızın her daim actıgı bacaklar mesela kalınn NETTTT.. (kalın bacaklı kızdan itiraflar....) Senin fikrin ne merak ettim?

UmutBediha dedi ki...

ya kıza niye dolma bacak diyosun?:) ben de dolma bacağım ne var yani, insan ezilir mi böyle? cık cık cıkk:)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar