Gönderen / 1 Mart 2011 Salı / 3 Comments / , , , , , ,

Gossip Girl Kıyafetleri: 4x15

Bi kaç hafta geriden takip ediyorum diziyi bu sezon. Elimde bölüm kalsın, tatile falan girdiğinde dımdızlak kalmayayım diye.

Bu hafta Sevgililer Günü'nde yayınlanan 4x15'i izledim. Haftanın partisi de Chuck'ın Reina'nın babasını etkilemek için yaptığı "Benim marka değerim hepinizi döver partisi" oldu.


Yine Blair'in elbisesinin alt kısmını göremedik. Sırt dekoltesi beline kadar iniyordu neredeyse ve inanılmaz şık görünüyordu. Tabi onu da 1 milisaniye gösterdikleri için yakalayamadım.


Serena'nın parti kıyafetinin değil alt kısmını, arkasını bile görmemiz mümkün olmadı. Bölüm boyunca dakikalarca Ralph Lauren mağazasında gezip bol bol reklam yaptılar ama elbisenin ihtişamını bi göremedik.


Chuck Bass beyaz gömleği ve beyaz papyonuyla her zamankinden daha da nefes kesiciydi.


Blair'in pantolon giydiğini gördüğümüz ender bölümlerden biri oldu. Bol vatkalı, Balmain stili duran dore ceketi, kolyesi, kahverengi pantolonu, Louis Vuitton notebook çantasıyla tam bir iş kadını. Go Blair Go!


Sezonun trendi pançosu, pudra rengi şifon eteği, siyah çoraplarıyla 10 numara olmuş Blair. Bu bölüm bütün giydiklerini çok beğendim. Keşke içine giydiği gri şeyi de görebilseydik.


Serena bu bölümde pek kıyafet değiştirmedi. Bu giydiği kıyafet beni fazla yordu. Montu bi garip genişlikte kürklü mürklü, içindeki şey hem degaje, hem parıltılı, işlemeli falan. Niyeyse bana çok "fazla" geldi bakmak bile.


Bu da kızlarımızın ev hali. Upper East Side hatunlarının ev hali bile bir başka oluyor demek ki. Serena'nın kalın kuşaklı saten sabahlığını, Blair'in işlemeli petrol yeşili sabahlığını alır düğüne giderken bile giyerim ben.

Gossip Girl ile ilgili postu xoxo diyerek bitirmek çok mu klişe olur diye xoxo dememek için zor tutuyorum kendimi.

P.S.: Çabuk insin diye küçük boyutlu sürümü indiriyordum, 10 inch netbookum izin verirse bundan sonra kaliteli sürümden izleyeceğim, böylece fotoğraflar daha iyi olur gibime geliyor. 
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

3 yorum:

Anonymous dedi ki...

Chuck gene şık.Gerçi o çuval giyse bile karizma , Blairde güzel ama Serenanın kıyafetleri garipleşmeye başladı.Ayrıca geçen sezonlarda ki kıyafetleri daha çok beğeniyordum ben.

Anonymous dedi ki...

Dns değiştirip girdim değiştirmeyi bilmeyenlerin bu yazıları okuyamayacağını bilmek çok acı.Blairin sabahlığı muhteşem ötesi.Türkiyede böyle şeyler yok maalesef.

özge ç. dedi ki...

blairin pötikareli pançosunun markasını öğrenebilseydik keşke tam istediğimden ve bulamıyorum aylardır :((

özge ç.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar