Gönderen / 10 Mart 2011 Perşembe / 6 Comments / , , ,

Eşlerini Aldatan Ünlü Kadınlar

Ünlü olmak ne zor iş. İki kişi arasında kalması gereken en özel detaylar binlerce insanın diline düşüyor. Bu ünlü kadınların arkasından konuşmak değil niyetim, hakkım da değil orası ayrı. Madem ortalığa saçılmış bu olaylar, biz de şöyle bir üzerinden geçelim dedim.


Romantik komedilerin melek yüzlü sarışını Meg Ryan "Proof of Life" filminin çekimlerinde rol arkadaşı Russell Crowe'un cazibesine dayanamamış ve kocasını aldatmış. Bu olay neticesinde boşanmışlar.Yıllar sonra da eşinin aldatmalarına dayanamayıp bunu yaptığını itiraf etmiş. 


Madonna'nın eşi Guy Ritchie'yi Alex Rodriguez ile aldattığını bilmeyen yoktur herhalde. Ama bu olayda asıl bilinmeyen Alex'in de bu sırada evli olduğu. Aşkın gücüne karşı koyamayıp ikisi de bir anda eşlerinden boşanıp birlikteliklerini sürdürmüşler. 


Jessica Simpson'ın daha çiçeği burnunda bir yeni gelinken eşi Nick Lachey'den boşanıvermesinin asıl nedeni Maroon 5'ın solisti Adam Levine ile birlikte olmasıymış. Bir Adam'a, bir Nick'e bakıyorum da Jessica bacıma hak vermemek elde değil.


Hanımefendiliğin kitabını yazan Ingrid Bergman'da az yere bakan yürek yakan değilmiş. Her zaman birlikte çalışmak istediği, hayran olduğu yönetmen Roberto Rossellini ile çalışma fırsatı bulduğunda evli olmasına rağmen ateş bacayı sarmış ve bu birlikteliğinden hamile kalmış. Bu skandal sürekli hanım hanımcık, çıtıpıtı, masum rollerde oynayan Ingrid Bergman'ın bağlı olduğu film şirketi MGM'i iflasın eşiğine getirmiş. Vay anasını.


Evlenme ve eşlerini aldatma rekoru Elizabeth Taylor'ın elinde sanırım. 1963 yılında dördüncü kocası olan şarkıcı Eddie Fisher ile herkesin gözü önünde büyük bir yasak aşk yaşayarak evlenmiş. Tam duruldu derken meşhur film "Cleopatra" daki rol arkadaşı Richard Burton ile aldatmış Eddie'yi. 

Share This Post :
Tags : , , ,

6 yorum:

Adsız dedi ki...

herkesten beklerdim de ingridciğimden beklemezdim

Adsız dedi ki...

bide türk versionunu yapsana bunun :)

mellyjucie dedi ki...

Çoğunun sarışın olması dikkatlarden kaçmadı.

Merve dedi ki...

Russell Crowe nasıl ama nasıl Meg Ryan'a bakar ya :(

Adsız dedi ki...

Bu listeye heidi klumuda ekleyebiliriz artık :D

Adsız dedi ki...

adam levine ilik gibi adam ama nick lachey de fena sayılmaz,bir gideri var yani.o yüzden ben jessica'nın yerinde olsam hiç o topa çıkmazdım güzel güzel sürdürürdüm evliliğimi

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar