Gönderen / 11 Mart 2011 Cuma / 4 Comments / , , ,

Blake Lively Pour Chanel Mademoiselle

Amerika'nın dream girl'ü, tapılası sarışın Blake Lively Chanel Mademoiselle çantalarının bu yılkı yeni yüzü olacak dendiğinde sanki bana vermişler o Chanel çantaları, ben poz verecekmişim gibi heyecanlandım. Bu kız Karl Lagerfeld'in göz bebeği olduğundan beri iyice harika gelmeye başladı gözüme. Chanel'in tapusunu bile üstüne yapsa şaşırmam.


Haftabaşından beri internetedüşen ikinci fotoğraf bu. Blake Lively, Karl Lagerfeld, Chanel gibi mükemmel üçlüden insan daha değişik bi şeyler bekliyordu. Hayal kırıklığına uğradım diyemem de, ağzım da bi karış açık kalmadı. 


Bu da ağzımıza çalınan bi parmak balın ilki. Blake Lively'nin meşhur bacaklarını bir kaç fotoğraf sonra görürüz diye umuyorum. 

Not: Başlığı niye Fransızca attım hiçbir fikrim yok.

Share This Post :
Tags : , , ,

4 yorum:

Adsız dedi ki...

benim diye geçinen moda bloggerlarından önce yayınladın pinky. artık tam bi moda bloggerı oldun bu postla

PuBliclynuDe dedi ki...

mademoiselle yazdın ya ondan fransızcan depreşmiş olabilir (:

Unknown dedi ki...

Katılıyorum, oscar töreni yorumlarınız da harikaydı, bence bu işi cidden iyi yapıyorsunuz. Kitabınıza da bayıldım, dizüstü edebiyatın çıkardı en iyi kitaptı, kimse paylaşamıyor :)

Adsız dedi ki...

saç rengi güzelmiş

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar