Gönderen / 29 Ocak 2011 Cumartesi / 5 Comments /

Neyim Eksik?Blog yazmaya bir türlü alışamamışken 3. blogumu da açmış bulunuyorum. Sonra dedim ki niye bir moda blogu açmıyorum?

Bu alanda o kadar iyi bloggerlar var ki onların arasında "Kezban Paris'te" gibi kalacağım. Olsun, neyim eksik? Bi tane bile Chanel çantam olmasa da bilgisayarımda 294939490 tane Chanel resmi var. 

Aslında durduk yere kategorize etmeyeyim kendimi. Bu moda ağırlıklı bir yaşam blogu. Daha havalı söylemek gerekirse life style blogu. Niye açıklama yapıyorsam, blog benim, keyif benim her şeyi koyarım. Çok da güzel olur.

Bu blogda diğer moda bloglarındaki gibi "Bugün ne giydim" köşesi bulamayacaksınız, baştan söyleyeyim. Giydiğim şey belli. Bi kot bi tişört. 


Bi kot bi tişörtlük herkesi beklerim.
                       
Share This Post :
Tags :

5 yorum:

Su Hayattır dedi ki...

Ilk takipçi olmakta güzel hani <3

CaGe dedi ki...

Burdan ulaşmaya çalıştım sana kitabın tek kelimeyle mükemmel 2.sini çıkarmayı düşünüyor musun? Bu arada twitterım:http://twitter.com/#!/Caagee bana ulaş mutlakaaa:)çünkü ben sana ulaşamıyorum:D

Melih dedi ki...

Hayırlı olsun..

sJ dedi ki...

hayırlı olsun o halde moda blogun, şimdi diğer bloglarını da merak ettim hemen onlara dalacağım :) merakla moda hakkında postlarını bekliyorum. sevgiler..

Adsız dedi ki...

diğer bloglarının adlarını verebilir misin rica etsem?

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar